| HappyCandy a întrebat:

Cum sa ies mai frumos in poze?

Răspuns Câştigător
| question_3585 a răspuns:

O chestie care m-a ajutat si pe mine :X http://www.petocuri.ro/......-poza.html

14 răspunsuri:
| deeaa_4080 a răspuns:

Daca tu esti frumoasa...normal ca iesi frumos daca nu ...iesi asa cum esti big grin

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Inchizi ochii happy

| EraGGon a răspuns:

Inchide ochii

| IancuSilviu a răspuns:

Zambesteee

| Stefania123 a răspuns:

Iti faci pozele mai departe de fata. =]

| rikku2010 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa fi tu. si sa fi naturala

| BlooyGirl a răspuns:

Uite un mic sfat: intotdeauna uitate la obiectiv si zambestebig grinSa ai fata libera si sa te gandesti ca o sa esti bine in pozawinkingSper sati fe de ajutor

| ionela_2221 a răspuns:

Nu trebuie decit sa zimbesti, sa te ssimti bine...big grin daca nu esti sigura cum sa pozezi atunci antreneazate in fata oglinzii...big grin incearca sa-ti faci poze singura si vezi in ce pozitii iti sta mai bine! fii sigura pe tine!winking

| 13DoXy13 a răspuns:

Zambeste larggggg...

| Eunyce a răspuns:

Relaxeaza-tehappyCrisparea si dorinta de a iesi frumos in poze, se reflecta.Incearca sa faci asta cu drag.Gandeste-te la un lucru ce tie iti aduce fericirea.Si ai incredre in tine! Dupa aceea tzac-pac, gata pozahappy

| giuly a răspuns:

Zâmbeşte strâââââmt

| Paulla a răspuns:

Nu e neaparat sa adopti un aer ca si cand ai fi castigat la loto.
E okay sa zambesti, dar nu e nevoie sa ranjesti.
Stai relaxata si incearca sa adopti un aer cat mai natural.
Btw, un sfat din proprie experienta: dezactiveaza blitz-ul.

| ShikariLorrie a răspuns:

Pai in poze iesi asa cum esti (aparatul reda ce "vede" ) nu depinde neaparat de tine ci in general depinde de aspectul tau fizic desi ar trebui sa fi si fotogenic/a! Pentru mai multe trucuri si sfaturi sunt nenumarate articole legate de acest subiect ( sărci pe gugăl )big grin Daca pur si simplu nu te place aparatul photo ajuta-te de niste programe pentru modificat pozele (photoshop, photoscape etc.) happy

| xVanii a răspuns:

Conteaza mult expresia fetei si pozitia corpului. =D. Exista diferite poze.Gen: artistice: http://weheartit.com/entry/9858638 >:d