| Hada-Beatrice_Alessya_1993 a întrebat:

Ce sa scriu la poze, ceva frumos?
Fundita

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"Cărămidă"

Acest cuvânt are aşa multă expresivitate şi transmite aşa multă emoţie...

| AleAlexandraIdk a răspuns:

Uite niste citate frumoase pentru descrieri la poze :
Un prieten vede tristetea din ochii tai in timp ce restul se lasa pacaliti de zambetul tau!

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

Tuu...chiar crezi ca ma compar cu ea!? Uita`te la mine beib` si apoi la ea..., ma faci sa rad, cum pana mea sa fiu ca ea. eu dulce ea amara, eu cumine ea vulgara.

Si ma gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis!♥

"Dar eu sunt doar un capitol din viaţa ta, vor mai urma altele. Păstrează amintirile noastre minunate, dar nu-ţi fie teamă să-ţi faci altele."

Stii...nimic nu poate sa te inlocuiasca, avem vise impreuna care trebuie sa se implineasca:X:*"

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

Hei! Te roade invidia? Sa te roada!♥.
Inserează/Editează ancoră

Alege sa iubesti. Apoi iubeste ce-ai ales.♥.

Şi când crezi că nimic nu-şi mai are rostul, apare cineva şi face pe prostul!

Vreau o viata noua! Si de restul’ caramele!
Incepe sa mi se faca dor, de cum eram când eram copil atunci credeam ca pot sa zbor.

Copilăria. Singurul paradis pierdut!

Urasc oamenii falsi, care nu vad dincolo de aparente, oamenii plictisitori cu care nu ai ce sa vorbesti, sa glumesti..., oamenii lingusitori, care iti sunt prieteni doar cand au nevoie de ceva. E chiar atat de greu sa fim diferiti?

Toate greselile pe care le comit au o explicatie: "Traiesc pentru prima data".

Funda, daca-ti plac. Te pup