| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii explic "lu nenea cu foarfecu" sa ma tunda asa:http://www.tunsori-noi.com/tunsori-barbati/tunsore-par-m ediu

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Cel mai bine e sa faci o poza cu telu si sa ii arati poza!

| Foca a răspuns:

Pai trage imaginea la imprimanta si nu ii explici nimic doar dai imaginea si gata
sau laughing ia laptopu ca tine daca aiwinking funda pls

| TibyNeagu a răspuns:

Scoti poza la imprimanta si i. o arati lu nenea cu foarfecu

| victorrdg a răspuns:

Simplulaughing...Nenea! Il vezi pa asta? o sa zic dalaughing poti face asta sau nu?big grin

| victorrdg a răspuns:

Am uitat s specific...aratandu-i poza pe tel sau prin orice mijlocbig grin

| IovanutAlin a răspuns:

Pai practic nu este tuns... este doar suvitat, incearca sa faci poza si sa eu arati,. vezi sa t tungi la unu care stie,,. funda