| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii spun frizerului sa ma tunda asa :)? http://www.tunsori-noi.com/tunsori-barbati/tunsoare-fres h-0...

Răspuns Câştigător
| Cojo_8765 a răspuns:

Ii spui scurt in parti si fara breton iar sus putin mai mare pentru o creasta.este o tunsoare foarte usor de realizat.

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Mai bine ii duci poza! Decat sa ii explici si sa inteleaga altceva. Sora mea inainte se juca jocuri de coafor si ii placea o tunsoare de acolo, i-a facut poza cu telefonul ( nu radelaughing) si i-a aratat-o. O poza face cat o mie de cuvinte!

| Atotstiutorul a răspuns:

Cel mai bine ca sa nu iti greseasca si sa se faca ca nu a inteles scoti poza la imprimanta si ii spui sa te tunda exact ca in poza de preferabil sa nu te duci la o frizerie de cartier sau o frizerie in piata du-te la un salon

| eL3cTr0 a răspuns:

Dui o poza?

| kandydolls a răspuns:

Daca ai monitor bun si poti face poze cu telefonul sau aparatul foto fara sa se vada acele dungi fa o poza si arataiowinking
succes si funda daca e bine:*