| anonim_4396 a întrebat:

Cum să îmi aranjez părul aşa?:x

https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Amy Lee, o foarte buna alegere. Parul trebuie tapat putin pe parti iar peste vine cel din fata il incurci putin la varfuri bagi mainile in el, il scuturi si gata. Cand bate vantul foarte tare vei avea noroc sa fie asa de la natura

| Leerix a răspuns:

Ti se pare un par aranjat? E nearanjat de fapt, neingrijit, in acea poza laughing Nu iti speli parul o saptamana, il dai pe spate si oricum cade parul, il lasi asa laughing