| Bojthe a întrebat:

Cum sa imi cresc unghiile?

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Poti sa te dai cu uleiul de ricin. Pa, pa. Funda plzbig grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește un gel special care îl găsești la farmacie pentru unghii fragile, casante; masează unghiile curate fără ojă pe ele cu ulei de ricin/măsline.
Pa, pa.

| BiancaStoran a răspuns:

Sa iti dai cu lac, Farmec' cu vitamina B5.

| JustMetallica a răspuns:

Sa le uzi.

| Kesi a răspuns:

Lacul de unghii este eficient.Dar alte metode:tine-ti zilnic unghiile in zeama de lamaie,sau in apa sarata.Bea cel putin 2l de apa plata pe zi deoarece hidratarea este impotanta.Uleiul de foarea soarelui sau uleiul de masline te mai poate ajuta in aceste situatii.Maseaza-ti unghiile zilnic timp de 10 minute/zi si intr-o luna vei putea observa diferenta.
Mult noroc in continuare!

| Gabriel1 a răspuns:

Limba romana la pamant.
Raspuns pe masura:Le dai sa manance, le duci la plimbare in lesa...

| קคקยรђเςค a răspuns:

Asteapta sa creascabig grin

| Vuitton a răspuns:

Nu-ti mai taia unghiile si pastreazale cat mai curate happy