| Martin_Victoria_2001 a întrebat:

Cum sa-mi cresc unghiile mai repede natural?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Mergi la farmacie si iti cumperi o fiola de vreo 10 -15 ml de ulei de ricin, costa 2-3 lei, te speli pe unghii si te asiguri ca nu mai au lac de unghii pe ele, iei o pensula, o introduci in fiola si apoi te faci pe unghii cu ea si astepti sa se usuce.
Eu am primit sfaturi ca sa torn uleiul i nceva castron si sa imi inmoi acolo unghiile, dar iti dai seama ca e risipa de ulei si apoi toata esti uleioasa atat pe unghii, unde si trebuie, cat si pe piele si degete, unde nu trebuie big grin

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Iei biotinawinking

| Elly94sweet a răspuns:

Ulei de ricin, baie in ulei cald de masline, oja pentru stimularea cresterii unghiilor de la kallos.o solutie verde.