| TakeMeHome a întrebat:

Cum să imprim un tricou?

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

E foarte usor.te duci la diverta si cumperi hartie speciala de transfer termic vi acasa si printezi poza pe hartie cu ajutorul imprimantei( ai grija sa fie cu jet) dupa care pui foaia peste tricou si dai cu fierul de calcat incins la maxim. Tricoul tau trebuie sa fie din bumbac altfel nu rezista la temperatura fierului de calcat. Dupa ce ai imprimat imaginea pe tricou lasa-l putin la aer. Cand il speli ai grija sa fie la temperatura sub 30 grade sau daca se poate de mana pentru ca se ia culorile.succeshappy

4 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Te duci la un magazin care ti-l imprima.Nu iti ia mai mult de 15 lei.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Există diferite magazine, imprimi orice. Nu costă mult 10-15 lei, trebui să existe măcar unul de genu unde locuiești tu. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| NCeausescu a răspuns:

Sau cu ajutorul unei firme specializate. Atunci nu va mai exista pericolul sa se ia culorilehappy

| Tania_Todea_1997 a răspuns:

Il duci la foto unde fac pozele te costa in jur de 10 15 lei si iti fac perna tricou k eu mi-am facut o perna ciu 12 lei si nu are nimica