| andrei727 a întrebat:

Cum sa ma imbrac ca sa arat tare ca stil si look ma refer adica tare? cine imi spune? Dau fundita castigatorului!

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Poti incerca niste camesi din denim (mai deschis sau inchis), hanorace cu diferite modele, blugi cu turul putin mai lasat..cam de astea poarta baietii.
Du-te intr-un mall, la sectiunea pentru baieti si acolo sigur vei gasi articole dragute.

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua Andrei, nu există un animit tip contează cum te comporţi tu, tu ca persoană te îmbraci cum îţi place şi ţine cont uneori "nu haina face pe om".
Sunt de acord cu stilul care îl vrei dar moda se schimbă de la an la an şi totuşi cu ocazia iernei sigur vei găsi nişte paltoane sau un hanorac frumos, eu unul asta port.
O zi minunată!

Răspuns utilizator avertizat
| Iridon_Denis_2000 a răspuns:

Salut! Eu sunt Denis si iti voi zice parerea mea despre cum sa ai un stil look tare sunt cativa pasi care trebuie sa-i urmezi 1. O geaca de piele sau o vesta stil Gangster: O geaca de piele mereu te va face sa pari dur si cool sau si o vesta sau jacheta stil Gangster te va face sa arati dur si cool! 2.Papuci adecvati : La o geaca de piele ti se potrivesc niste papuci gen ghete sau cizme eventual bocanci bineinteles si adidasi gen gheata! exemplu de firme:Victory,Adidas,Nike,Fila sau s-ar potrivi iar la geaca de piele niste bascheti negri! La o vesta, geaca stil Gangster s-ar potrivi iar niste adidasi gen gheata! Iti mai trebuie:Un telefon beton, o personalitate buna adica sa nu te comporti ca Gangster ci mai mult respect si chestii din astea! happy Pantaloni blugi la geaca de piele si si la geaca sau vesta, o curea tare sau o borseta! sper ca sfatul meu sa te ajute laughing) In caz ca nu stii ce inseamna Gangster, Gangster sunt gen baietasii de cartier doar ca nu vagabonzi din aia ci moderni care se imbraca cu haine beton sai chestii nu e neaparat un exemplu rau!