| vali_6207 a întrebat:

Care e cel mai tare banc pe care il stiti. Dau fundita castigatorului

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Bula se lauda ca si-a luat ca animal de companie un sconcs.
-si unde il tii? il intreaba prietenii
-in casa
-pai si nu pute?
-ba da... dar se obisnuieste el.

6 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Un sofer, cu un Mercedes, face pana. Cand sa puna roata de rezerva, ii cad prezoanele intr-o gura de canal. Sta si nu stie cum sa scoata din canal, prezoanele. Un nebun, de peste gardul spitalului il intreaba?
- Oare cu trei prezoane se poate circula pana la prima statie auto?
- Da, raspunde soferul.
- Atunci de ce nu scoti cate un prezon de la fiecare roata?
- Stii ca ai dreptate. De ce te tin astia aici?
- Eu sunt nebun, nu tampit!
laughingBye!

| Marii a răspuns:

Un cuplu apare la un curs de biologie si pentru ca erau certati, femeia se aseaza in primul rand, iar barbatul in ultimul rand. La un moment dat, profesorul zice:
- Un taur sanatos trebuie sa aiba pana la 12 cuplari pe zi...
Femeia din primul rand:
- Ma scuzati, domnule profesor, cate?
- Pana la 12.
- Repetati, va rog, pentru ultimul rand!
Barbatul din ultimul rand:
- Spuneti-mi, profesore, este vorba de cuplarile cu o singura vaca sau cu 12?
- Desigur, cu 12.
- Multumesc, repetati, va rog si pentru primul rand.

| Frogie a răspuns:

O blonda cade in Nil. Cand se vede inconjurata de crocodili zice :
Woooowwww, barci de salvare Lacoste! :))

| serpisor a răspuns:

Nu e tare!
Dracu statea singur in camera lui, trist si fara chef de nimic. Mama Dracului vine la el si-l intreaba :
-De ce puiule nu iesi si tu afara sa te joci, sa stai cu prietenii si stai aici singur si izolat?
-Pai vezi tu mama... nu am si eu o prietena, o gagica. Toti prietenii mei au, eu sunt singurul fara.
-Lasa mama ca iti fac eu rost de o fata cuminte si care sa tina la tine!
Iese Mama Dracului din adancurile Iadului in lume si vede un grup de fete. Vicleana cum e isi ia voce de barabat si fluiera dupa ele. Toate se intorc si se uita cine fluiera dupa ele. Mama Dracului exclama :
-Nu sunt bune astea pentru baiatul meu, sunt curve, intorc capul dupa orice barbat.
Merge ce merge si mai vede o fata, doua fluierea dupa ele si acestea se uita inapoi.
-Nici astea nu sunt de baiatul meu! Sunt curve!
Croindu-si drum prin traficul si aglomeratia din aceasta lume Mama Dracului vede o fetiscana asteptand sa traverseze strada. Fluiera Mama Dracului o data, nimic. Fluiera de doua ori, nimic. Fata nici nu a dat nici cel mai mic semn ca ar vrea sa se uite inapoi.
-Asta e fata cuminte si buna de care are nevoie baiatul meu! zice mama dracului fericita ca si-a gasit o nora cumsecade si cuminte si o ia pe fata si o duce la fiul sau
Morala : Fetelor fi-ti curve ca de nu va ia Mama Dracu!
Rog d-nele si d-rele sa ma inteleaga si sa nu ma judece foarte tare pentu cele scrise mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un reporter vine la stana si-l intreaba de cioban de oile din ocol:
- Vad, bade, ca ai si oi albe si oi negre.
- Da-pai cum altfel?
- Si care-s mai bune de lapte, alea albe sau alea negre?
- Da-pai alea negre.
- Dar alea albe?
- Da-pai si alea.
- Si care-s mai bune de lana, alea albe sau alea negre?
- Da-pai alea negre.
- Dar alea albe?
- Da-pai si alea.
- Si care-s mai bune de carne, alea albe sau alea negre?
- Da-pai alea negre.
- Dar alea albe?
- Da-pai si alea.
- Vad, bade, ca le preferi pe alea negre. Is cumva ale dumni-tale?
- Da...
- Dar alea albe?
- Da-pai si alea.

depinde si cum ii zis. ii fac pe toti sa rada cu el big grin

| daniel_6227 a răspuns:

Sunt betiv pe patul mortii si sunt sigur c-am sa mor Si-am lasat la toti betivii o cisterna co alcool. La mormant cand ma veti duce, la un bar sa ma opriti si cu vinul cel mai dulce pe buze sa ma stropiti, Lumanari sa nu-mi aprinde-ti, cu tigari sa ma afumati, si tot vinul si lichiorul in sicriu sa mi-l turnati.La mormant sa nu ma planga decat... fete de liceu ca sa stie o lume-ntreaga ca am fost un derbedeu.