| anushka a întrebat:

Cum sa ma imbrac la banchet? Dar am o problema, sus totul e ok, nu am burtica, dar piciorele sunt cam grosute

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Imbracte cu o rochie, nu foarte scurta, daca zici ca ai problema cu picioarele, eventual pana la genuchi, si niste pantofi inalti, care sa-ti lungeasca picioarele si sa nu para picioarele grosute. Rochia poate sa fie cambrata in talie, si eventual daca nu ai solduri late sa fie in jos dreapta sau creion.

| danutza45 a răspuns:

Http://www.polyvore.com/......c2l6ZQ.jpg cred ca ar merge cea roz de sub cea verde :D succes:*

| pithicot a răspuns:

Dupa parerea mea la banchet ar trebui sa te imbraci in rochie, de aceea te sfatuiesc sa iti cauti un model de rochie care sa iti ascunda"defectele". Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...imbraca niste blugi dar nu mulati pe picioare mai larguti un pic

| maria :) a răspuns:

Daca optezi pentru rochie, rochiile in forma de A te avantajeaza, mai ales daca au un imprimeu sau orice, care sa atraga atentia in partea de sus.