| IepurassDragalass00 a întrebat:

Cum sa ma imbrac pe afara cu prieteniii. Sunt fata si sunt obsedata de cum arat. Nu stiu cu ce sa ma mai imbrac, este toamna si este frigulet nu pot spune ca este cald dar nici prea frig... deci ce imi propuneti? M-am saturat de blugi, daca ati putea as vrea alte tinute urgent. HELP.
Scuzati categoria dar am vazut ca este cea mai populara. FUNDA la cel mai rapid si folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| LittlemonsterPawsup a răspuns:

Poti sa iti iei niste blugi ori albastii ori colorati (cei roz pal si portocalii deschis sunt foarte draguti)
Daca ai zis ca nu porti blugi, atunci incearca niste dresuri colorate cu o rochie tricotata sau pur si simpu dresuti colorate, fusta cat de scurta vrei si un tricou cu un cardigan pe deasupra sau un palton. happy

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Imbracate cat mai sexy sa te barfeasca toti, imbracate cum te simnti mai bine