| Dyva a întrebat:

Cum sa ma imbrac si sa ma coafez am ochi caprui sunt bruneta am fata putin spre creol si am parul negru, sunt un pic plinuta dar nu foarte, imi place stilul fanky si stilul lui selena gomez, ajutati-ma plz

aaa si as vrea sa ma ajutati-ma mult la coafura si am parul cret. si tare mult as vrea sa am o coafura in care sa am parul drept lung(il am lung dar nu drept)si bretonul pe fata mai funky dar nu spre emo urasc emo si problema e cu parul cret am incercat cu placa dar mi se strica para ca se face din nou cet ajuttooor

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Florentinalove struck! Pun pariu ca esti o fata frumoasa. Daca iti place stilu funky atuncii ar fi frumos sa-ti faci bretonul in scari, dar eu habar nu am cum sa-ti faci o coafura care sa-ti faca parul drept (mai ales sa-ti faci parul lung)... daca vrei sa te tunzi mai scurt ar fi frumos sa te tunzi mai scurt in spate si mai lung in fata (tunsoarea se numeste "bob")^^...cred ca ti-ar sta prea tare tunsa bob si bretonul in scari^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumoasa ca emo pentru ca se poarta si vei fi la Moda funki este supe ueat
urat

| Dyva explică:

Tnx dar as prefera sa imi dati daca se poate raspunuri pentru aceeasi intrebare doar ca pentru fata blonda cu ochii albastiri pentru ca intrebarea aceasta era pentru o prietena ca a fost contul ei.