| AnyAda a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Ce ati alege dintre o fata mai slabuta, inalta, cu parul carliontat, dar nu cret, mai lung de umeri si saten si cu ochi albastii, sau o fata mai plinuta, tunsa bob, satena, cu parul drept si ochi caprui? Acestea sunt "pretendentele mele" si nu stiu pe care sa o aleg. La comportament, ambele sunt foarte de treaba, dar fizic nu-mi dau seama care e mai draguta. Vreau sa aud si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| AndY_1181 a răspuns:

As alege fata mai slabuta, inalta, cu parul carliontat, saten si cu ochii albastii.
Dai fundita?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmm pai. Nu purea suport fetele slabe (de la un mic accident)
Sa pus o prietena de a lu varamea pe picioru meu
Si mi-a cam intrat toate oasele in piciorlaughing
De atunci imi fug ochii dupa fetele mai plinutehappy
Normal sa am pe ce pune mana nu?
Dar pana la urma.
Nu contaza cum arati, cati ani ai, ci cum GANDESTI
POti sa arti perfect. ca daca esti prost/proasta
Toata lumea isi face treaba cu tine si SALUT
xD asta e parerea mea

| misumisu a răspuns:

Eu personal as alege varianta 1, dar nu iti pot motiva. Este doar un instinct.

| Ezzio a răspuns:

Esti lezby?

| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

O fata mai slabuta, inalta, cu parul carliontat, saten si ochii orice culoarebig grinfundita?

| cristy_8053 a răspuns:

Dupa descriere eu as alege prima varianta...big grinsmug