| Denisa a întrebat:

Cum sa ma machiez daca ma duc in club? Am ochii mari si verzi-albastrui. Cum sa imi aranjez parul? Am parul pana peste umeri si ondulat. Tnx:X

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| candycarrie a răspuns:

Pune'ti buzele in evidenta daca ai ochii mari, si la ochi poti doar sa te dai cu rimel si cu o linie subtire de eyeliner argintiu

| GwenS a răspuns:

Hmm pai ochii... un machiaj ceva mai simplu. NU strident ca sa iasa ochii tai in evidenta.cred ca un roz un pic mai deschis ...si parul nu cred ca ar trebui sa il mai chinui. este perfect.normal pieptanat dar ondulat arata perfect

| lala178 a răspuns:

Ar trebui sa fie un machiaj mai elaborat decat cel purtat in timpul zilei. Pune-ti in evidenta ochii cu mascara neagra, eyeliner negru si fard de ochi argintiu, fuschia, turcoaz... iar parul ai putea sa il prinzi intr-o coada de cal daca iti sta bine, pentru ca mai mult ca sigur vei dansa, iar daca iti ti-l indrepti sigur de va ondula, iar daca ti-l vei increti, se vor desprinde buclele...

| vladix a răspuns:

Frumusete pe muchie de cutit. Pai... daca mergi in club iti iei o fusta foarte scurta, fara chiloti, un tricou sau ceva foarte decoltat, fara sutien, pantofi cu tocuri de 25 de cm de culoare mov, mult ruj pe buze si parfum pe tine in nestire. Aplici putin fond de ten daca ai cumva cosuri pe fata si pe drum opresti sa-ti iei un pachet de guma.

| spiridush2012 a răspuns:

Ai toate avantajele sa arati bine, ochi mari verzi, incearca un fard gri inchis, ca sa-i scoti in evidenta, daca te pricepi fa-ti si o codita, cu tus, si. unroz sters pentru buze, mai exact un luciu, parul este oki, daca nu e exagerat de cret, iar daca ai fata rotunda nu-l prinde sus, lasa-l pe spate, incearca produse speciale, pentru. domolirea onduleurilor daca nu iti place.