| DarkSkittles a întrebat:

Cum sa ma machiez pentru ziua verisoarei mele? Am 11 ani si habar n-am cu ce imi sta bine...Am fata normala, parul saten mediu, ochii caprui si pielea bronzata de asta-vara.

Răspuns Câştigător
| Ancuta7878 a răspuns:

Esti inca destul de mica pentru machiaj. Ai sa iti distrugi fata, si vei regreta. Dar daca totusi vrei ai putea sa te dai cu creion, sau rimel si ceva fard sa nu fie strident. ( roz, albastru sau verde de ex). si un luciu care crezi ca iti place tie. bafta :* si la multi ani verisoarei tale :*

1 răspuns:
| DarkSkittles explică:

Verisoara mea iti multumeste!