| datesraluca a întrebat:

Am ochii caprui si parul saten, cu ce culori ar trebui sa ma machiez si ce ce culori sa port la haine! Va multumesc

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna. Si eu am la fel, asa ca o sa-ti spun ce folosesc eu. Roz, verde, auriu sidefat pentru fardul de ochi, hainele bej, verde, roz. pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Ionutzsa a răspuns:

Pai la culorile ochilor si parului pe care le ai, din cate stiu eu poti folosi cam orice culoare la machiaj. Cat despre haine, depinde ma inaltimea ta, greutate. Cel mai bun sfat ar fi sa mergi in magazine cu o prietena si sa probezi diferite culori din produsul pe care vrei sa ti-l achizitionezi, si sigur prietena ta te va ajuta sa alegi culoare potrivita happy

| alicethebest a răspuns:

Pai la makiaj ai putea folosi negru, auriu, culori calde, maro, argintiu farduri stralucitoare, incearca si alte culori si vezi poate iti sta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am ochii caprui si folosesc: albastru, negru, verde, si mov si maro mai rar. Eu zic sa te machiezi si sa te imbraci cum iti place.winking