| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi "colorez" pielea temporar?

Bine. ceea ce vreau sa spun este... as vrea sa stiu o metoda prin care sa imi inchid culoarea pielii, dar sa "iasa" la spalare. Am auzit ca o metoda ar putea fi crema (sau cum ii zice :d) bronzanta dar banuiesc ca asta nu iese daca ma spal bine, ci dupa o vreme. Spre exemplu, am vazut oameni care s-au facut de culoarea albastra (numai in poze). Ei nu puteau sa ramana asa cateva zile, deci exista ceva ce se potriveste dorintei mele.

Multumesc din suflet pentru ajutor!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cremele autobronzante care curg la fiecare spălare și devii la nuanța naturală a pielii.
Caută în comerț.
Pa, pa.

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Fondul de ten! Este bun! Autobronzantul am auzit ca provoaca, cancer si in plus dupa baie nu se mai ia...Deci fondul de ten il poti folosi fara griji! cel mai bun este cel Giordani gold! Succes

| virusel a răspuns:

Exista multe creme autobronzante dar nu cred ca se duc dupa prima spalare... daca vrei doar pentru o zi un ten mai inchis incearca un fond de ten