| padalekilover a întrebat:

Cum sa-mi mai prind parul acasa? e scurt pana la umar?! fundita

5 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Il poti prinde intr-un coc simplu, o codita mica, doua cozi. sper ca te-am ajutat. funda? :

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Sus in coada cu un puf mic
cu niste clamite
2 codite in parti

cam atat daca e scurt dar acasa tias recomanda mai mult intr-o coada sus cu un puf mic

| nupebunezau a răspuns:

Salll pai ai putea sa-ti prinz o coada chiar daca nu prinzi tot parul, macar nu-ti mai este cald.Iti cumperi un cleste de par, rasucesti parul, apoi pui clestele.poti sa-ti faci multe codite, sa-l impletesti. Poti sa-ti faci doua cozi. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| nupebunezau a răspuns:

Te rogg poti sa-mi dai o ideela la intrebarea mea? te rog:Intrebarea este cum poti sarbatori ziua unui super-star...te rog daca vrei poti sa-mi trimiti si msj.Ps cei care vad intrebarea pot sa-mi dea si ei msj...sczzzz

| deeaandreea_5063 a răspuns:

Si eu am scurt dar al meu e putin mai scurt si eu imi fac o coditza nu foarte sus sa fie mai jos prinsa sau imi fac un coculets micut sau iti faci multe multe coditze impletite miki si le lasi vreo 4 5 zile daca vrei sau mai putin si alea te ajuta la incretirea parului! Fundita plz!winkingkiss