| andreeaaa1 a întrebat:

Cum sa-mi prind parul maine la scoala.Am parul putin mai lung ca acesta si este castaniu si nu este drept?
fundita

Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

Si o prietena de-a mea are parul la fel. Ea de obicei nu si-l prinde, isi mai pune cateodata o bentita/coronita [ii sta f bine iti recomand sh tie]. Ai putea si sa iti faci o coada [dar nu e foarte modern] sau sa-ti fc o coada la spate si stea si parul putin liber [dar nici asta nu e super la moda]. Ai mai putea incerca sa-ti fc 2 coditze. Sunt super sweet si sunt la moda printre adolescneti [ai grija sa nu le strangi ff tare ca ai sa arati ca un copil de 3 ani care mege la gradinita laughing]. Sper ca te-am putut ajuta!

Fundy?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa-ti un coc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il prinzi intr-o parte

| gepetry10 a răspuns:

Deci ti-ar sta bine cu doua coditze pe lateral big grin(cred) sau sa da i parul cu placa sa fie drept si sal prinzi in coadabig grin

| madytza_9596 a răspuns:

Poti sa-ti faci o coada cal de sus, sau 2 codite ca in imagine; sa ti-l lasi pe spete si sa pui o bentita; mai poti face si o coada impletita ca cea a selenei gomez; iti prinzi parul in stil coc cu un cleste
sper ca t-am fost de ajutor

| micutSa_6007 a răspuns:

Poti sa iti faci un coc :X sau doua coditSebatting eyelashes iti v-a sta bine`S sigur. :X