| faaalyoana a întrebat:

Eu am parul cret si castaniu...mi-ar fi placut sa-l am lung drept, tuns in trepte mari si brunet...
TU?big grin

6 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

Pai am parul lung, drept si e saten inchis, si peste o saptamana ma duc sa ma tund in scari si sa il filezsmug

| Dollicious a răspuns:

Si al meu e cret si blond inchis.Mie mi-ar fi placut sa-l am drept, bineinteles si tuns bob asimetric

| luniii a răspuns:

Am parul nici foarte drept nici cret, saten deschis, tuns stil emo..as fi vrut sa il am blond si sa fie mai drept putin ca sa nu mai trebuiasca sa il intind cu placapuppy dog eyes

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Pai til poti face si drept happy. Ia un pieptane si o masina de intins parul tongue. Si ti-l faci drept, funda; x

Apropo : Il am cret si castaniu tongue si nu vreau sa il schimb ca arata super cand dau cu gel

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns:

Superrrr! Şi să fie sănătos!

| Rozelutza a răspuns:

Imi place ce descrii! Dar cred ca si tu ai un par destul de dragut! Funda? happy