| Dumitru_Estera_1995 a întrebat:

Cum sa scap de bronz?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Astepti cu rabdare pana primavara viitoare...
Poate ai noroc si se duce si mai repede. happy

| KronstadtResurrection a răspuns:

Te urmareste vreun "bronzat", sau care-i faza?

| F12345 a răspuns:

Foloseste un scrub (iti poti face si singura acasa din zat de cafea). Freaca-te bine pe pielea umeda, o sa ti se duca bronzul dar nu de prima data.Alta metoda nu stiu, sper sa te ajute aceasta

| 12Gabriela3456 a răspuns:

Pai opa oxigenata ajuta dar ai grija sa nu ai iritatii. E simlu o iei de la farmacie ea mai decoloreaza si parul. Cei drept, ca sa ai rezultate trebuie sa insisti multe zile cu apa oxigenata pe piele, cu un demachiant