| Mandy693 a întrebat:

Cum scap de bronz pentru ca nu imi place deloc

5 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Interesant big grin. Cele mai multe fete se plang ca nu sunt "destul" de bronzate iar tie nu-ti placehee hee. Tare whistling!
Mult succes sa scapi de le big grin!

| happyendings a răspuns:

I-ati un gel de dus cu particule abrazive care duc bronzul, spala-te cu apa cat poti de fierbinte ca sa inmoaie bine pielea, iar la sfarsit freaca-ti pielea cu prosopul.Hope it'll work happy

| Iuly006 a răspuns:

Da-mi-l mie! big grin

| pisikutzza22 a răspuns:

Faci dusuri cat mai des si folosesti exfoliant si peeling si se duce destul de repede

| CrisCrissFresh a răspuns:

Dus cat mai des big grin