| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de jegul din buric?

Răspuns Câştigător
| didiutzza a răspuns:

Buna!
Deci prima solutie ar fi sa te speli cu apa fierbinte si sapun in acea zona, a doua sa de dai cu lamaie si apoi sa clatesi, iar ultima sa folosesti ceaiul de maciese...

6 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Te speli cu apa si sapun.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Il mananci.

| rutanklan a răspuns:

Auuuu... nu am vrut sa vad asta la o fata... Dar daca insisti, exista dusul, sapun happy. Si probabil te referi la scame. You either blow it or pick it.

Dar again, nu de la o fata vroiam sa aud asta sad

| papusica987 a răspuns:

Sa te speliiiiiiiiiiii

| simplej a răspuns:

Budbundy, dar de la un baiat vroiai sa auzi asta? adica pentru baieti e normal sa stea cu jeg si/sau sa aiba jeg, dar la fete e ceva anormal. Frate e ca si cum ai zice ca fetele nu se caca. Mi-e scarba de astia ca tine, budbundy, sa-ti fie rusine.

| MicutzaThaRebela a răspuns:

Am pielea sensibila si daca frec acolo mi se inroseste si incepe sa ma doara, crede-am ca exista o solutie love struck speciala love struck