| Simple Girl:X a întrebat:

Cum sa scap de pistrui? ati avut careva si ati reusit sa scapati de ele? cum? Daca stiti spuneti-mi ca nu mai suport asa, nu-mi plac.Am incercat o creme de la faemacie si una de la avon dar nici un rezultat.Astept sugestiihappy!

9 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Totusi nu incerca sai ascunzi cu fond de ten incearca miere, patrunjel fiertt in apa si stat deasupra oalei pentru a venii aburii, zeama de lamaie incearca sa-ti ingrijesti tenul cat mai naturist, eu nu te sfatuiesc sa folosesti fondul de ten... o sa-ti faca mai rau pielii, pistruii oricum o sa dispara, dar prin tratamente naturiste, acoperindui cu fond de ten nu ai sa scapi de ei in nici un cazlaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te obisnuiesti cu ei, si eu am si nu ma deranjeaza deloc, chiar imi plac.

| Symona a răspuns:

Pistruii dispar in timphappyhappyhappy...
Dar pana atunci poti sa ii ascunzi cu fond de ten happyhappyhappy

| tweety_8071 a răspuns:

Poti scapa cu laser de ei:d.
insa nu stiu cum nu am informatii despre astabig grin
dar te poti interesa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zeama de lamaie
Mergehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zeama de lamaie
Mergehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O verisoara de-a mea a avut pistrui cand era mai mica si pe la varsta 16 incepeau sa nu mai fie chiar asa vizibuli, pana a scapat de ei... acum are 24 de ani si nu mai arebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am, dar sa stii ca persoanele cu pistrui sunt mai interesante decat cele care nu au si sunt mai deosebite.