| Orube a întrebat:

Cum sa slabesc 10 kg intr-un timp scurt?

3 răspunsuri:
| UnuSimplu a răspuns:

Simplu.Dimineata nu manca(e cea mai importanta masa). renunta la dulciuri si alearga cel putin 20-30 de min zilnic.

| pokerface_9746 a răspuns:

Cu dieta south beach sau cu master cleanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elimina din alimentatie produsele fast-food,mezelurile si alte preparate,dulciurile,chips-urile,sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari seminte,nuci,alune sau fistic(in rest poti manca cam orice, atata timp cat nu depasesti necesarul).In rest, mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa zilnic(consumata inainte si dupa masa,in special,aceasta mentine senzatia de satietate mai mult timp). Portiile trebuie sa fie medii,nici prea mult,nici prea putin(astfel vei asigura organismului energia necesara si vei preveni aparitia multor complicatii).Cea mai importanta, in schimb, este miscarea.20-30 de minute de alergare zilnica,cu viteza medie,te vor ajuta sa slabesti frumos,treptat(te vor ajuta sa slabesti intr-un timp bun, dar nu record, ceea ce nici nu e indicat) si sanatos.Succes.