| anonim_4396 a întrebat:

cum sa slabesc rapid?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu e indicat sa slabesti rapid, nu e sanatos! Fa sport, iar pentru o dieta consulta un nutritionist! E bine sa fii si sub supravegherea unui medic daca e vorba de pierderea mai multor kilograme. Nu cauta "diete minune" sau pastile, au efecte adverse cu consecinte foarte grave.

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa slabesc repede

| AaNnUuTtZzAa a răspuns:

Cunosc o fata care in 2 sap de aerobic a slabit 13 kg, e 40 de lei pe luna, daca nu poti plati gasesti online si faci.....sau este folia transparenta fino care o pui peste un bol de mancare si il pui in zonele in care vrei sa slabesti si alergi.
Funda?big grinbig grin

| puiulautarul a răspuns:

Vereau sa slabesc ce a-mi recomandati?

| Ioana_1927 a răspuns:

Nu e indicat sa slabesti rapid, nu e sanatos! Fa sport, iar pentru o dieta consulta un nutritionist! E bine sa fii si sub supravegherea unui medic daca e vorba de pierderea mai multor kilograme. Nu cauta "diete minune" sau pastile, au efecte adverse cu consecinte foarte grave.

| irinka993 a răspuns:

Vreau soldurile mai mici? cemmi propuneti?

| iuliana_1088 a răspuns:

Urmeaza si u o dieta