| ZxPoox a întrebat:

Cum pot sa slabesc usor si rapid?

funditahee hee

7 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
Parerea mea:
Sport+Dieta bine echilibrata=Corp frumos si sanatos.
De exemplu la sport poti face orice.
Iar ca dieta, si mama tine o dieta data de la medic.
Daca vrei da-mi id tau prin privat si iti voi spune si tie reteta.
Fundita? Te rog

| Suzzy_5903 a răspuns:

Cel mai usor poti slabi facand sport in fiecare zi si sa nu consumi alimente dupa ora 19:00. Trebuie sa eviti alimente prajite si alcool...si sucuri cu acidhee hee)

| daianne a răspuns:

Fa 30 minute miscare pe ci, dimineata pe burta goala bea apa plata cu lamaie si nu mai manca dupa ora 18:00.Si incearca sa mananci graham in loc de paine alba.

| elle_1922 a răspuns:

Incearca dieta south beach.Cauta mai multe informatii despre ea si o sa vezi ca este foarte usor de tinut.Are 3 faze.Prima dureaza 2 saptamani si e ceva mai grea pentru ca nu ai voie ca mananci zahar, dulciuri, fructe, paine.etc
Dar important este ca da rezulate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor sa slabesti usor si rapid dar e si mai usor sa pui dublu pe tine dupa un timp inapoi.
Eu zic sa nu te grabesti...Am patit-o chiar eu...

| mara_9541 a răspuns:

Nu poti! asa ceva nu se poate.

| dulcik99 a răspuns:

laughing)
grasutzo