| Diiana232997 a întrebat:

Cum sa sterg o poza de pe TPU? Am pus-o si acum vreau sa o sterg si nu gasesc cum?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dupa ce iti schimbi poza va dura putin timp pana se reactualizeaza profilul.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dai la editare profil(vezi în lateral). Şi mai jos o să'ţi apară poză profil... ştergi ce scrie acolo şi dai salvează profil sau eventual pui altă poză

| JoJo a răspuns:

Da, dispare cealalta daca incarci alta(cum a spus eluveitie).
Dar nu-ti mai place Eric Dill?batting eyelashes

| Diiana232997 explică:

Daca pun alta poza imediat dispare cealalta?

| Slavic a răspuns:

Nu poti sa o stergi doar o editezi, in dreapta scrie "intrebarile tale " cu portocaliu, clik, gasesti "editeaza " cu rosu, deasupra intrebarii, clik, modifici si trimiti, succes. Daca nu mai gasesti acea optiune da-i un mesaj Ralucai sus, la contact in care pui link-ul intrebarii si o rogi sa ti-o stearga.

| dragalasica a răspuns:

Nu trebuie sa o stergi.revii la,, editare profil,, si schimbi poza.nu e greu.

| Magic a răspuns:

Dai la editare probil si schimbi jos unde scrie Browse.