| crooxel a întrebat:

Cum sa te imbraci ca sa arati ca un viperin(din harry potter) si sa poti umbla pe strada fara sa te considere lumea un ciudat sau... o ciudata?

Răspuns Câştigător
| unknown a răspuns:

Dupa cum vezi nu primesti raspunsuri serioase si sincer nici eu nu prea stiu.
Ai putea combina culorile verde, negru si argintiu si sa iti pui o insigna asemanatoare ca cele pe care le purtau ei sau pur si simplu o brosa in forma de sarpe.
Succes!

11 răspunsuri:
| Reiatsunami a răspuns:

Imbiba hainele in benzina si stai la soare.

| Bluef4 a răspuns:

Acest lucru este imposibil...

| rolly3342 a răspuns:

Ciudatule.

| rolly3342 a răspuns:

Crooxel daca tu nu esti ca restul, tu esti ciudatul.da?

| rolly3342 a răspuns:

Cat de original poti fii daca vrei sa fii ca un personaj dintr-un film SF? WDF

| Vanity a răspuns:

Sincera sa fiu e cam imposibil ca cineva sa nu-ti remarce vestimentatia. Cel putin incearca sa te imbraci mai sobru, predominand negrul.

| crooxel explică:

Rolly3342 : daca nu sunt ca tine asta nu inseamna ca sunt un ciudat. te-ai gandit vreodata ca poate tu esti ciudat?

| crooxel explică:

Rolly3342, a urma turma nu e o solutie...ideea e sa fii cat mai original

| YoppKidde a răspuns:

Ia-ti o pelerina date drept batman laughing) striga I am the Batman

| aumih16 a răspuns:

Un tricou sau un pantalon de culoare verde! dar este practic imposibil de realizat ce vrei tu dar iti poti achizitiona din afara daca vrei ceva cu harry potter! de imbracat! sunt scumpe totusi! dar daca ai bani nu ii problema!

Răspuns utilizator avertizat