| deeaxoxo a întrebat:

Cum scap de cosurile de pe spate? Anu`asta am banchet si nu vreau sa se vada uraaat! Fundaaa love struck

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Crema de galbenele. date in fiecare seara. si eu am avut si in scurt timp mi-au trecut.winking

5 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Du-te la dermatolog si o sa iti dea o crema, asa creme bune sunt retin a isotrexin dar dc stai la soare te arzi, de aia iti zic du-te la dermatolog ca poate e o prb si din interior si e posibil sa iti dea si ceva pastile de inghitit. Cu spirt cu drojdie cu draci cu laci, dc ai incredere in asa ceva o sa ai dezamagiri crunte, iti spun din proprie experienta, eu am 24 de ani si am prb asta de la 12 13 ani.

| Bailey a răspuns:

Buna. am citit pe net ca aceste cosuri ma apar si de la alimentatia incorecta. adica mananci prea multe dulciuri.suc.Incearca sa mai renunti la ele si sa vezi daca chiar este adevarat ce scrie pe internet sau daca nu merge asta incearca sa te duci la farmacie si sa ceri o crema pentru cosurile tale ca sigur trebuie sa aiba. Baftawinkingwinking fundita?big grinbig grin plzz :X:X

Apache
| Apache a răspuns:

...ia niste vata, inmoaie vata in spirt si da-ti pe cosuri de mai multe ori pe zi!
intr-un final ar trebui sa iti treaca!

| Traian a răspuns:

Incearca sa te bronzezi pe spate. iti trec sigur

| bebbe10 a răspuns:

Mananca in fiecarezi de dimineata cate un cubulets de drojdie de bere.happy intr-un final o sa iti treca o sa vz.tongue
bye.tongue