| rihanna7865 a întrebat:

Cum scap de petele rosii de la cosuri cat mai repede sau de gaurile de la cosuri? dau fundita crying((

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Aplica miere pe zonele pe care ai, le va vindeca si va lasa tenul mult mai fin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

| LivingLouder a răspuns:

Cumpara-ti o crema

| aDEeLAa a răspuns:

Dermatolog...el e cel mai indicat.Nu mai lua creme dupa ureche si nu e bine nici cu farmacia.Alea(FARMACISTELE) iti dau sugestii doar ca sa le cumperi cremele.Nu sunt calificate sa-ti dea un raspuns bun.

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Du-te la farmacie si iti va recomanda o crema de fata. funditahappy?|

| ℓσяєภยş a răspuns:

Du-te la farmacie sau la un dermatolog.

| IRaluca a răspuns:

Cu ajutorul unei creme grase pentru gauri si masti faciale naturale pentru pete.winking