| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de petele rosii de la cosuri cat mai repede?

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Daca nu sunt in numar foarte mare,poti folosi tinctura de propolis (dezinfectant si cicatrizant). Numai,ca trebuie sa stai in casa cand te dai, deoarece solutia este putin galbena de la propolis.Te poti da seara, la culcare, iar dimineata, dupa ce te speli, dai cu un unguent de galbenele.

| LordCroft a răspuns:

Am auzit ca merge cu sperma happy fara gluma (eu nu am incercat )

| Charice a răspuns:

Crema bb le acopera si le diminueazahappy

| Paraschiv_Ana_1999 a răspuns:

Buna! Uite si eu am avut problema asta! Mi-am luat de la Avon doua creme Clear cream cred ca asa se cheama prima este pentru cosuri pe care le ai de mult timp iar cealalta este pentru cosurile care abia ti-au aparut si cu ea cosurile dispar in 3 ore. Sper ca te-am ajutat