| SK8TpunK a întrebat:

Cum se aplica lotiunile de crestere ale parului n-am folosit niciodata dar te speli cu ele pe cap sau cum? Se pune la radacini sau pur si simplu la parul de deasupra si in cat timp isi fac efectul? ☞ FUNDITA... ☮

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Ca atunci cand te speli cu samponul thinking
Adica freci bine pe pielea capului dar dai si pe deasupra putin.
Funditssa? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

U esti cel din poza? la ce-ti mai trebuie lotiunea?love struck

| SK8TpunK explică (pentru BloodyBlade):

Da eu sunt dar am fost obligat sa ma tund si neea numi conive deloc...

| SK8TpunK explică:

Da eu sunt dar am fost obligat sa ma tund si nea...