| missouri a întrebat:

Cum se decoloreaza parul cu apa oxigenata? happy Cam ce ar trebui sa folosesc ( manusi, pensulathinking )? big grin
Parul de pe corp, ma refer la maini, picioare, abdomen, chiar si fata. Nu la cel de pe cap! big grin happy

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu rezolvi nimic. Il vei face si mai urat.
Te sfatuiesc sa te duci la Sensiblu si sa intrebi de crema decoloranta si iti va recomanda mai mult ca sigur Karaver. Mai sunt si altele dar sunt mult mai scumpe si cum tu vrei sa folosesti pentru tot corpul te-ar costa o avere.
Hai ca pe picioare, maini, abdomen mai merge sa te dai cu apa oxigenata dar pe fata... mai bine nu! Foloseste pentru fata crema de la Sensiblu si vei fi ok.

| MMihai a răspuns:

Ar trebui să îți lași părul așa cum, este nu să îl decolorezi!

| missouri explică:

Mii de scuze,am uitat sa mentionez! :d Parul de pe corp,nu cel de pe cap. big grin Ma refer la abdomen, maini, picioare.chiar si fata.

| bia0000 a răspuns:

Arata oribil nu ti recomand de obicei femeile in varsta folosesc apa oxigenata exista nuantator si e mult mai bun desi dispare la spalare

| 23_2068 a răspuns:

Nu cred ca ar arata bine, oxigenatul face parul deschis apoape spre alb, hai un alb galbuihee hee ar arata inesticstraight face si cand te vei bronza va arata si mai urat...