| MaraMărr a întrebat:

Cum se fol. un sampon nuantator?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Te dai cu el si gata.ca si vopseaua normala

| teiube a răspuns:

Desfaci pliculetul si te speli bine pe cap se curta la urmatoare spalare dar ca sa fi mai sigura citest instructiunile de e spate

| SuntUnCartof a răspuns:

Ca un sampon normalwinking numai ca iti schimba culoarea parului

| DΣΣΔ a răspuns:

Are scrise instructiunile pe plic...(lipite pe o parte a plicului)
se aplica pe parul ud folosind manusile pe care se primesti gratis dupa se asteapta cuu vopseaua aplicat circa 15 minute (depinde de culuoarea naturala a parului s i cea in care vrei sa te vopsesti eu eram blonda spre saten si m-am facut roscata, si mi-a iesit culoarea unei cirese coapte) dupa ce vopseaua sa ficsat in par trebuie sa te speli pe cap si gata

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Simplu.te speli cu el pe cap...cred