| Smile_5509 a întrebat:

Cum se folosesc si cam cat tin:
Albastru de metil/violet de gentiana/castelani?
Ideea e ca nu vreau sa ramana prea mult pe par.

Răspuns Câştigător
| CucuBauContSters a răspuns:

Deci sa iti zic ce am facut eu la o petrecere cu clasa.:pui intr-un lighean apa pui violet de gentiana[ti-ar sta foarte bine daca ai parul saten...sau ciocolativ] intr-un lighean pe jumatate cam asa si pui violet pana se inmoveste apa cam un sfert de sticluta am pus eu. xD te va tine doar pana te speli de 2 orixD>!

6 răspunsuri:
| Smile_5509 explică:

Nu spray-uribig grin
Chestiile alea care se gasesc la farmaciehappy

| Smile_5509 explică:

Aaa...si am uitat sab mentionez ca am parul saten deschis/blond

| Smile_5509 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Mi-am facut o suvita mov cu violet de gentianahappy

| ella_6981 a răspuns:

Aproximativ 2-3 saptamani. daca ai parul decolorat cu pudra e posibil sa tina mai mult

| onutza98 a răspuns:

Te referi al speriuri nop mda pai pe par tin pana te vei spala din nou pe par numai ca nu se vor mai recunoaste asa de tare ca in pirma zi dupa aplicare si sunt de parere ca mai draguta e violet mai ales daca esti la par blond inchis sau casaniuwinking succes funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai albastrul de metil tine maxim 2-3 saptamani, dar trebuie diluat in apa pentru ca altfel vei avea parul albastru, diluat iti ies doar suvite.SUCCES