| heroforyou a întrebat:

Cum se foloseste fardul de pleoape? adica trebuie sa ma dau cu o culoare mai inchisa spre exterior si mai deschisa spre interior sau invers.nu prea stiulaughing. poate imi aratati un videao.big grin(ochii sunt caprui inchis, de fapt aproape negri.imi plac ochii meilaughingmc si funda poate

1 răspuns:
| DaniiWtf a răspuns:

Pai eu una am fardez asa:
Cu o culoare mai inchisa ma dau jos, adica pe deasupra genelor, si apoi, cu alte nuante mai deschise, treptat pe restul pleopei
:*