| Bibiutza a întrebat:

Cum se numesc acele "bete" care au un fel de lichid care este fosorescent, si ele au un fel de clepsidre de plastic care le pui la margini si iti faci bratari sau daca folosesti mai multe (2 sau 3) poti sa-ti faci coliere. Cum se numesc? Si unde as putea gasi pe net sa cumpar ca as dori multumesc kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc starleti si se folosesc la pescuit noaptea impreuna cu bambina.
Gsesti la orice magazin de pescuit. Te duci si ii ceri starleti fosforescenti

1 răspuns:
| cr1st1n1k a răspuns:

Bete fosforescente laughing)

Poy de obicei la noi in oras la concerte sau ceva d genu se vand, dar in magazine si nici pe net nu am vazut