| cristinuta01 a întrebat:

Cum se numeste acel ser de la pantene pentru varfuri despicate? am vazut aseara reclama dar nu-l gasesc pe internet. voi ati folosit? este bun? la ce pret?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Đϋffγ a răspuns:

Pantene Pro-V aqua light spray

http://1.bp.blogspot.com/......ifazic.JPG

| Marijuana a răspuns:

Un varf deja despicat nu se "repara" cu un ser care doar "lipeste" varfurile pana la urmatoarea spalare. Daca ai varfurile despicate singura solutie este tunsul, daca doar vrei sa previi despicarea varfurilor atunci serul poate prevenii lucrul acesta.

| cristinuta01 explică (pentru Marijuana):

Sunt hair stylist nu am nevoie de aceste sfaturiwinking eu doresc raspunsurile la intrebarile mele. multumesc