| alexfab33 a întrebat:

Cum se numeste modela care apare pe stanga aici pe TPU la o reclama de un site care vinde haine?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca reclamele alea vin de pe adsense sau 2paralele si au legatura cu cookieurile tale si nu vedem toti ceea ce vezi tu?

| K0sti a răspuns:

Modela? Ce e aia nene?

| Blackrose4 a răspuns:

"Modela"? S-a inventat un cuvânt nou şi nu ştiam noi? happy.

| alexfab33 explică (pentru Blackrose4):

Imi cer scuze. Am vrut sa spun "modelul". Adica femeia care pentru lucru pozeaza. Si nu are legatura cu cookie. Reclama apare pe TPU la oricine ultilizator.