| NbhdDaughter a întrebat:

Cum se numeste tunsoarea asta si cum o descrieti : https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/......8198_n.jpg

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Daca ii zici coafezei de tunsoare "emo"sau "scene" posibil sa nu stie. Mai bine scoti poza la imprimanta si i-o arati sau poti sa ii zici ca vrei o tunsoare filata pana la umeri, cu breton filat/asimetric..si, eu sti, poate cu un ciuf in varf.

| ynna93 a răspuns:

"emo", normal se numeste tunsoare in scari cu breton si cu cararea data intr-o parte, parul intins la maxim cu placa.

| Wolfszeitt a răspuns:

Păr tuns în scări şi filat, cu breton într-o parte, fără cărare.
Dacă vrei să te tunzi aşa arată-i celei/celui care te tunde poza asta sau spune-i că vrei ca bretonul să pornească dintr-un punct, fără cărare.