| dede_7766 a întrebat:

Cum se pot comanda lucruri de pe site-ul okazii.ro. imi trebuie ceva de acolo neaparat si nu stiu cum. heeelp! pls

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Faci cum a zis king4aday, dar vezi ca ala nu e magazin online, pur si simplu cumperi de la oameni care au obiectele respective acasa, inainte sa comanzi un produs uitate la profilul celui care il vinde, cate voturi bune are si cate rele. Cumpara de la cel care are cat mai multe voturi bune si pe cat posibil sa fie din acelasi oras cu tine ca sa poti sa vezi obiectul respectiv, altfel risti sa iti ei teapa

| Reyskate99 a răspuns:

Prima data trebuie sa iti faci cont si introduci datele tale personale si atunci cand cumperi mai completezi ceva si il iei. funda?

| king4aday a răspuns:

Primul pas e, sa te inregistrezi. Pe parcurs o sa-ti ceara si un numar de telefon, fara asta nu te lasa sa termini. O sa primesti un cod prin sms, cu care confirmi ca numarul respectiv iti apartine, apoi intrand cu contul tau poti "licita" - cumpara tot ce-ti place.