| imihaistoian a întrebat:

Cum se scapa cel mai eficient de matreata ? Era ceva cu otet si sare happy

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Da se foloseste otet de mere in ultima apa de clatire si o lingura de sare in apa in care te speli.
O sa se vada efectul dupa cateva folosiri.
Iar o alta metoda ar fi Dafinul - substanta antimatreata, purificatoare, tonifianta si dezodorizanta. Concentratia: 1 ml la 100 ml -5-l0 picaturi la o lingurita de sampon sau balsam.

| Cristynuttttttzzaaa a răspuns:

Nu stiu sigur daca merge, dar incearca cu "Head and Shoulders" happy