| emi_8585 a întrebat:

Cum se vede mai bine parul brunet cand dansezi. ondulat sau drept?
ma duc intr-un club si nu stiu cum sa imi fac parul, am parul mediu spre lung si vreau ca in acea seara sa arat cat mai bine!
Ma imbrac in fustita din dantela neagra maieut alb si pantofi cu platforma negri.
stiu ca e o intrebare stupida dar vreau sa aflu si parerea voastra.mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Quibblo a răspuns:

Ai putea sa il intinzi si parul din fata sa il ondulezi, iar in spate doar parul de deasupra sa il ondulezi si restul sa fie intins, sper ca am fost putin de ajutor:*

| oanna_4635 a răspuns:

Ondulat.Iti da un aer 'cool' pe langa tinuta ta
P.S:E superba!

| Robeee a răspuns:

Dupa cum te imbraci, ti-ar sta bine cu parul ondulat, dar si drept.
cand dansezi, parul se vede mai bine cand e drept pentru ca il dai (probabil) in toate directiile happy