| anonim_4396 a întrebat:

Cum si cu ce as puta sa ma machez pentru a arata ca un vampir? am nevoie pentru halloween! fundawinkingmersihappy

7 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Hey buna asta ma intrebam si eu fata vampir fata cu machiajuri yi sa te ajuta cineva sa te faic vampir succes sper ca ti-am fost de folos

| pisioi a răspuns:

Pai.lentile.de contact daca vrei.si daca ai pe culoare grii., fard negru sau ceva inkis. fond de ten mai alb. sa pari alba. la fata si ruj rosu.sau o culoare inchisawinking

| diana25 a răspuns:

Conturul ochiului ca negruwinking...