| ierieraialmeu a întrebat:

Cum sunt produsele de la ladys?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde mai exact ce, de unele am fost placut surprinsa, altele m-au cam dezamagit. In total, sunt ok, depinde si de tine ce astepari ai.

| AutumnDay a răspuns:

Si eu comand uneori de la ei. Produsele sunt ok, raport calitate-pret satisfacator.

| AFR81 a răspuns:

Mama mea a fost reprezentant pana acum cateva luni. Am folosit mult timp produse de la ei si mi s-au parut ok.

| RMG23 a răspuns:

Eu folosesc produsele de la Ladys si sunt foarte multumita, mai ales si preturile sunt avantajoase, discountul mare!