| mdia13 a întrebat:

Cum sunt produsele Isabelle Dupont din catalogul Ladys fosta Metropolitan?

3 răspunsuri:
| geoanarandi a răspuns:

Sunt ff bune mai ales fondul de ten, oja, fardul sh luciul de buze
am cumparat si eu de mai multe ori sh st bune
oja aceea mai lunguiata este buna sh rezista lut pe unghii cam peste o saptamana
oja aceea mica sh cu forma cilindrica nu este asa buna pentru ca se usuca greu dar este rezistenta si nu se ia asa usor

| Passionlove a răspuns:

Pe mine nu m-au multumit nu sunt de buna calitate. Cel putin mie nu mi se potrivesc. Ce e drept nu le-am folosit pe toate, dar tot ce am incercat nu mi-a placut.

| ladysm a răspuns:

Superlove struck
Daca doresti un comision in plus vino in echipa Lady's.Delalii la id: ladys.maria