| rive02 a întrebat:

Cum sunt produsele solutions de la avon? In special cele pentru ochi...Multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Mie mi se pare ca toate produsele de la avon sunt bune. Daca la asta te referi...eu mi-am luat un rimel, un creion de ochi si doua
parfumuri de curand de la avon si sunt foarte bune...

| ElenaErika a răspuns:

Foarte bune.mama are aproape toate alea si sunt extrem de bune.chiar ti le recomand

| mylifeisforyou a răspuns:

Eu folosesc cremele pentru ten normal de la solutions...sunt ff bune :p.de ochi nu stiu da probabil sunt bune odata ce cremele de fata nu sunt bune sunt ff bune

| SisiSimoSimona a răspuns:

Produsele avon sunt foarte bune si de calitate... cele pentru ochi sunt dragute si poti sa alegi din foarte multe variante o culoare care ti se potriveste, dar ai grija la varsta pentru ca daca le folosesti la o varsta frageda pot aparea surprize cand vei fi mai marewinking funda?laughing