| xutza a întrebat:

Hei! A incercat cineva produsele pentru celulita si vergeturi de la avon? ( Avon solutions ) Vreo parere?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, aceste produse nu vor functiona niciodata, pentru ca, o crema nu va putea niciodata sa toipeasca pungutele de grasime din pielea ta, pentru ca asta este celulita, pungute micute de grasime, crescute printre fibrele musculare.
Cat despre vergeturi, nici atat! Vergeturile sunt CRAPATURI ale pielii, pe care doar o operatie cu laser le poate indeparta.
Cremele alea sunt vandute ca praf in ochii pentru naivele care sunt dispuse sa dea oricat, ca sa obtina ceva, ce de altfel este imposibils a se obtina. Cremele alea nu fac altceva decat sa hidrateze pielea, dar nu vor repara niciodata celulita sau vergeturile.
Ti-as recomanda in schimb, sa te apuci serios de sport, ca odata ce muschii sunt folositi, celulita incepe sa dispara si aspectul pieliis e schimba in bine.

| SilentRain a răspuns:

Am incercat produsele pentru vergeturi, nu au functionat

| Elena9328 a răspuns:

Încearcă de la o farmacie.
Și de vergeturi nu vei scăpa, îmi pare rau că ti zic.

| Anon31241212 a răspuns:

Eu am incercat pentru vergeturi. M-am dat timp de o luna si. N-a avut niciun efect.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Singura soluție care a funcționat a fost de la dove. Dove perfect curves. Am folosit asta cam 3 săptămâni și au fost efecte vizibile. Nu știu dacă se găsește în România, dar poți căuta.

| Gal_Flavia_1997 a răspuns:

Buna, am incercat si eu aceste produse dar fara rezultat. Consider ca, pentru a scapa de celulita este nevoie de o dieta echilibrata si mult sport.